Roční nedatovaná náplň - 1 den / 1 strana EN

Roční nedatovaná náplň - 1 den / 1 strana EN


Roční náplň s rozložením 1 den na 1 stranu vám nabídne dostatek místa na všechny vaše denní plány a úkoly. Náplň je v angličtině. Více

Doprava a platba

459 Kč
Skladem
ks

Roční náplň s rozložením 1 den na 1 stranu vám nabídne dostatek místa na všechny vaše denní plány a úkoly. Náplň je v angličtině. Více

Doprava a platba

Co v této náplni najdete:

Náplň je na 53 týdnů a je celá nedatovaná, proto ji můžete začít používat kdykoliv během roku.

Každý týden začíná týdenním přehledem. V týdenním přehledu najdete shrnující tabulku pro jednotlivé dny, místo pro vaše týdenní cíle, krátký To-Do list a místo vyhrazené pro poznámky.

Každý den pak má 10 míst v To-Do sekci, 15 řádků pro schůzky, místo pro denní cíle a volné místo pro poznámky.

Mimo to, že si můžete naplánovat jednotlivé dny, obsahuje náplň i přehled pro každý týden a měsíc. V týdenním přehledu najdete shrnující tabulku pro jednotlivé dny, místo pro vaše týdenní cíle, krátký To-Do list a místo vyhrazené pro poznámky.

V měsíčním přehledu máte prostor pro shrnutí vašich osobních a profesních priorit, poznačení si nejdůležitějších termínů a také místo pro poznačení si účtů, které je potřeba v daném měsíci zaplatit. Měsíční přehledy si můžete buď nechat pohromadě na začátku, nebo nimi proložit denní plánovač.

Na prvních stranách najdete stručný přehled všech 365 (366) dní v roce.

Náplň celkem obsahuje 227 listů. Do naší kroužkové mechaniky se díky vysoké gramáži papíru pohodlně vejde 160 listů a je tak třeba brát na vědomí, že u této náplně není možné mít v diáři kompletní náplň na celý rok. A jak vyřešit, pokud potřebujete mít místo pro zapsání termínů/poznámek na celý rok dopředu?

  • můžete pro to využít měsíční přehledy
  • nechat si v diáři denní plánovač například na půl roku a ke zbytku roku si v diáři nechat listy s týdenním přehledem
  • pořídit si naši sadu rozkládacích měsíčních přehledů

Obecné informace:

Formát: A5 

Počet listů: 227 

Gramáž papíru: 120g/m2