Diář Karamel


Designový kožený diář, který vám pomůže zorganizovat váš každý den a nikdy vám neudělá ostudu. A to nejen jednu sezónu, ale klidně i několik let. Nezáleží na tom, jestli studujete, pracujete nebo jen fandíte plánování a oceníte ručně šité kožené výrobky. S diářem Lii bude vaše plánování jednoduché, přehledné a jedinečné. Celý je vyrobený ručně a z těch nejkvalitnějších materiálů. Obal je ušitý z certifikované hovězí kůže a kroužkový mechanismus je pozlacený pravým zlatem. Více

2 400 Kč
K odeslání do 2 týdnů
ks

Náplň je na 54 týdnů a je celá nedatovaná, proto jej můžete začít používat kdykoliv během roku. Dny jsou rozděleny do 2 sloupců, první je To-Do list, druhý je pro pochůzky.

Mimo to, že si můžete naplánovat jednotlivé dny, naleznete v diáři i přehled pro každý týden a měsíc. V týdenním přehledu najdete shrnující tabulku pro jednotlivé dny, místo pro vaše týdenní cíle, krátký To-Do list a místo vyhrazené pro poznámky.

V měsíčním přehledu máte prostor pro shrnutí vašich osobních a profesních priorit, poznačení si nejdůležitějších termínů a také místo pro poznačení si účtů, které je potřeba v daném měsíci zaplatit. Měsíční přehledy si můžete buď nechat pohromadě na začátku, nebo nimi proložit denní plánovač.

Na prvních stranách najdete stručný přehled všech 365 (366) dní v roce.

Informace o produktu: 

Rozměry: 19cm x 22,3 cm

Průměr mechaniky: 2,5 cm 

Formát: A5 

Počet listů: 124 

Gramáž papíru: 120g/m2

Barva kůže Karamel