Doprava na PPL ParcelShop do 31.5. ZDARMA 🚚

Doprava a platba

DOPRAVA 

Do 31.5.2024 je doprava na PPL ParcelShop ZDARMA na všechny objednávky

U objednávek nad 3000,- Kč máte dopravu ZDARMA. Všechny produkty, které jsou skladem, k vám budou odeslány během 3-5 dní. Doručeny by měly být do +2 dní. Prosím, berte na vědomí, že výše uvedený čas je pouze odhad a doba doručení se může v závislosti na různých faktorech (Vánoce atd..) lišit. Pokud na balíček spěcháte a potřebujete jej co nejdřív, dejte mi prosím vědět a zkusíme něco vymyslet :-)

Jak k vám balíček dopravíme?

1. Výdejní místo Zásilkovny

Balíček si můžete nechat doručit na výdejní místo Zásilkovny. Jak doprava na výdejní místo funguje se můžete dočíst zde: Vyzvednutí zásilky. 

Cena se liší podle hmotnosti balíčku:

0-5kg 89,- Kč
5-10kg 149,- Kč

2. PPL Doručení na adresu 

Balíček si můžete nechat doručit i na adresu za jednotnou cenu 99,- Kč.

3. PPL ParcelShop

 Balíček si můžete nechat doručit i na ParcelShop (výdejní místo PPL) za jednotnou cenu 65,- Kč.

Seznam Výdejních míst naleznete zde: Mapa výdejních míst

PLATBA

1. Platba zrychleným bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu a platba je potvrzena okamžitě.

Platba zrychleným bankovním převodem je zdarma.

Kontakty:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové

email: platby-podpora@comgate.cz

tel: +420 228 224 267

2. Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba kartou je zdarma.

3. Dobírka 

V nabídce plateb už dobírku bohužel nenajdete. V momentě, kdy mi lidé přestali přebírat odeslané balíčky, začali prodlužovat dobu uložení na Výdejním místě Zásilkovny a poté stejně balíček nepřebrali, jsem bohužel byla nucena tento typ platby zrušit. Omlouvám se.

Pokud ale přece jen z nějakého důvodu pro vás bude dobírka jediný možný způsob platby, napište mi email a zkusíme se domluvit :-) Jen prosím berte na vědomí, že vám za dobírku bude případně účtován poplatek 55,- Kč.